ИГРАЙ БЛИЦ ГЕЙМ 1 – ТУК!

Лудогорец полетя в дебюта на новия треньор Пауло Аутори. Българският шампион вкара цели 11 попадения и не допусна нито един срещу третодивизионния Марица (Пловдив) в Смолян.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Аутори заложи на почти всички титуляри от миналия сезон, като единайсеторката бе допълнена от новото попълнение Григоре.

На вратата започна Хорге Броун, а в защита излязоха Сисиньо, Козмин Моци, Драгуш Григоре и Натанаел. В халфовата линия оперираха капитанът Светослав Дяков, Густаво Кампаняро, Марселиньо, Върждил Мисиджан и Вандерсон. В нападение пък бе Клаудиу Кешерю.

Първото попадение падна в 4-ата минута, когато се разписа Кешерю. Последваха голове на Мисиджан в 17-ата, Дяков в 22-ата и Марселиньо, който оформи 4:0 на почивката с гол в 37-ата минута.

Второто полувреме шампионите започнаха с изцяло нов състав - Даниел Наумов, Цветомир Панов, Георги Терзиев, Рафаел Форстър, Димо Бакалов, Лукас Саша, Ивайло Климентов, Джоди Лукоки, Доменик Янков, Жоао Пауло и Якуб Швиерчок.

Швиерчок отбеляза хеттрик, а по две попадения вкараха Жоао Пауло и Лукас Саша.

Футболистите на Лудогорец ще получат два дни почивка, а в понеделник ще заминат на лагер в Австрия.