Лудогорец е отстранил една от звездите си в дните преди мача с Левски. Защитникът Оливие Вердон не попадна в групата за срещата на "Герена", спечелена от "орлите" с 1:0 след гол на Петър Станич.
Вердон дори не тренира с първия тим. Причина за отстраняването му е поведението му в последно време. Очаква се раздялата му с клуба.
Опитният национал от Бенин е част от Лудогорец от есента на 2020 г., като има 12 спечелени трофея с "орлите" - пет шампионски титли, две Купи на България и пет Суперкупи.
