Лудогорец проведе тренировка в Разград в неделя сутринта, след което тръгна на дълъг път за Банско, където ще остане до 10 юли.
По време на престоя си в планинския курорт "орлите" ще изиграят три контролни срещи.
За 4 юли е превдидена проверка срещу румънския Ботошани. На 10 юли ще изиграят две контроли - сутринта с Фарул (Констанца), а следобед срещу съперник, който ще бъде обявен допълнително.