Лудогорец победи ЦСКА с 2:0 в мач от седмия кръг на елитната юношеска група до 15 години. Мачът се игра на Националната футболна база в Бояна.

Разградчани бяха по-активни в началото на мача и резонно откриха резултата в 33-ата минута на централния защитник Виктор Иванов.

ЦСКА пропиля добра възможност за изравнителен гол в началото на второто полувреме. В 60-ата минута Лудогорец удвои аванса си. При центриране към наказателното поле Тимур Мустафа се разписа с глава.

С този успех тимът от Разград събра актив от 19 точки и излезе на второ място в класирането. Със същия актив са лидерът Септември (София) и третият Левски. ЦСКА е на четвърта позиция с 11 точки, колкото имат още Черно море и Национал (София).