Младите таланти на Лудогорец U17 записаха категорична победа с 5:0 срещу Спартак С94 (Пловдив) като гост в мач от 20 кръг на Елитната юношеска група. Момчетата на старши треньора Радослав Комитов не оставиха никакъв шанс на съперника. Първият гол в срещата падна в 33-ата минута, а автор бе Хюсеин Хюсеинов.

Георги Вълчев удвои след още 5 минути игра и първата част завърши при резултат 2:0 за гостите от Разград. През втората част 17-годишните разградчани реализираха още три безответни гола. Точен на два пъти беше Стефан Методиев, а един гол добави Николай Томов. Методиев се разписа в 61-ата и 70-ата минути, а Томов отбеляза в 77-ата.

Съставът на Лудогорец U17: Дамянов, Славчев, Г. Вълчев, Т. Димитров, Томов, Хюсеинов, Методиев, Кънчев, Стоянов, Янков и Ст. Вълчев