Тимът на Лудогорец направи шпалир на новия шампион Левски минути преди дербито на стадион „Георги Аспарухов“.

По този начин футболистите на досегашния хегемон изпълниха обещанието на изпълнителният директор на клуба Ангел Петричев. Бившият журналист заяви след загубата с 0:1 от ЦСКА преди седмица, че тимът му ще уважи Левски на „Герена“. 

В предишните години Левски на няколко пъти направи шпалир на Лудогорец, докато „зеленият“ тим властваше с 14-те си поредни трофея у нас. 

За първи път в историята на участието си в елита на България тимът от Разград е поставен в такава позиция.

Както е известно, „сините“ ще вдигнат шампионската купа за 27 път пред собствена публика на препълнения стадион.