Талантите на Лудогорец до 13 години отвяха с 8:0 връстниците си от Доростол в Силистра. Първото полувреме Максим Маринов реализира хеттрик. Две попадения записа Стоян Христов, а Максим Минков добави едно. При резултат 6:0 двата тима се оттеглиха за почивка.

През второто полувреме два гола вкара Николай Николов, за да оформи крайното 8:0.

"Справихме се много добре, особено през първото полувреме. Имахме пълно превъзходство. Най-радващо за мен е, че въпреки тежкия терен, играхме много комбинативно и успяхме да организираме отлични атаки", коментира след изразителната победа треньорът Росен Маринов.

На 19 май (сряда) малките "орли" посрещат в Разград Черно море в последен мач за сезона в зона Варна. Ако го спечелят, ще завършат на първо място в крайното класиране.