Мариан Габорик вкара своя 30-и гол от началота на сезона, а Брендън Пруст реализира победното попадение за Ню Йорк Рейнджърс при успеха с 3:2 над Каролина Хърикейнс.

30-годишният словак за седми път в кариерата си бележи 30 гола в рамките на един сезон. Той даде аванс на Рейнджърс за 2:1, след като се разписа 5:07 минути преди края на втората част.

Въпреки че игра без капитана си Райън Калахан, който лекува контузия на десния крак, тимът от Ню Йорк записа трета поредна победа. Резервният вратар Мартин Бирон направи силен мач и спаси 21 удара.

Артьом Анисимов също се разписа за Рейнджърс, а тимът му взе аванс от 9 точки на върха на класирането в Източната Конференция. Нюйоркчани имат 21 победи като домакин и 20 като гост през този сезон.

Джеф Скинър и Джей Харисън вкараха попаденията за Каролина Хъриейнс.