Новата Ледена кралица Юта Леердам напусна Олимпийските игри в Милано и Кортина д'Ампецо и веднага замина с частен самолет за Флорида. В Маями тя заведе в болница гаджето си Джейк Пол.
Известният ютюбър вече два месеца лекува фрактура на челюстта, която получи при загубата си в боксов мач от Антъни Джошуа. Американецът показа и Леердам показаха нова метална долна челюст, която ще трябва да използва за известно време.
Това ще продължи до извършването на нова операция на Джейк Пол, тъй като поставените преди това винтове и пластини са се разхлабили.