Футболните национали на Иран оставиха специално послание на домакините на Мондиал 2026 в Лос Анджелис, след като изиграха и втория си мач от турнира на „Соу Фай Стейдиъм“. Не изненадаха домакините с бележка, изписана на английски и оставена в съблекалнята.

„Благодарим на Лос Анджелис за гостоприемството. Дойдохме в Лос Анджелис с гордост, състезавахме се с чест и си тръгваме с достойнство“, пише в посланието.

На „Соу Фай Стейдиъм“ иранските национали направиха 2:2 с Нова Зеландия и 0:0 с Белгия. Последният им мач от група „G“ ще е с Египет на 27 юни в Сиатъл.