Ги Стефан, помощник на селекционера Дидие Дешан, ще води Франция в мача от третия кръг на груповата фаза на Мондиала срещу Норвегия тази вечер.
„Чувствам се не на място. Не ми е мястото тук. Треньорът го няма и аз временно ще го заместя. Такива са обстоятелствата", призна Стефан.
"Разбира се, говорихме много с Дидие. Въпреки че е далеч, той ще вземе участие в мача“, добави помощникът на Дешан.
Селекционерът на двукратните световни шампиони напусна лагера в Щатите, тъй като майка му почина. Той ще се завърне за фазата на елиминациите.