Монтана завърши наравно 1:1 с Търгу Муреш, който е на 13-ото място в румънското първенство. Това беше трета контрола за тима на Атанас Джамбазки на лагера в Алания.

През първото полувреме Небойша Иванчевич и Андреас Васев пропуснаха да вкарат за монтанци.

Новият вратар Неманя Чечич пък спаси опасен удар отблизо. След почивката и в двата отбора бяха направени много смени. В 74-ата минута с неспасяем удар под гредата румънският тим поведе в резултата. В добавеното време Сергей Георгиев с далечен пас изведе Атанас Илиев в наказателното поле на Търгу Муреш и той изравни - 1:1.

Съставът на Монтана: Чечич, Джаколич, Михов, Бамба, Игуманович, Ивеля, Иванчевич, Гаджев, Петков, Атанасов, Васев (Малинов, Саа, Коруджиев, Георгиев, Генов, Илиев, Брадли).

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка