Последният в "А" група Монтана победи с 2:1 Локомотив (Мездра) в контролна среща. Втородивизионният тим откри резултата в 10-ата минута чрез Антонио Хаджииванов. В началото на второто полувреме защитникът Асен Георгиев изравни с глава, възползвайки се от центриране на Иван Минчев.

В 69-ата минута току-що появилият се на терена Владимир Мичев вкара с вола за пълния обрат с 2:1.

Съставът на Монтана: Ивайло Василев, Йордан Тодоров, Асен Георгиев, Христофор Хубчев, Георги Ангелов, Станислав Генчев, Оливие Боне, Сергей Георгиев, Набил Еженави, Франк Коре, Здравко Лазаров (Христо Иванов, Владимир Мичев, Петър Атанасов, Иван Стоянов, Иван Коконов, Иван Минчев, Раиф Мурадов, Георги Пашов, Цветан Варсанов, Атанас Илиев и Иван Михов).

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!