Голямата надежда на България за пробив във Формула 1 Никола Цолов направи дебют в болид от най-мощните серии в автомобилизма, и то в центъра на София. 18-годишният пилот, който е част от академията на "Ред Бул" и кара за подразделението на тима във Формула 3, беше главно действащо лице в шоуто на австрийската компания в българската столица Red Bull Showrun Sofia 2025.
Другата голяма звезда беше британската легенда на Формула 1 Дейвид Култард - 54-годишният шотландец, спечелил 13 победи и стъпил общо 62 пъти на подиума за Гран при.
Двамата с българския талант караха колата RB7, с която през 2011 г. Себастиан Фетел спечели втората си световна титла и заедно с Марк Уебър донесе на "червените бикове" трофея при конструкторите.
Вижте как Цолов, Култард и другите участници в шоуто наелектрилизираха обстановката на булевард "Васил Левски" и булевард "Цар Освободител" в столицата: