Динамо (Москва) обърна Трактор (Челябинск) за победата с 3:2 във втора среща от финалната серия на Континенталната хокейна лига. По този начин шампионите поведоха с 2:0 в общия резултат.

Якуб Петружалек даде аванс на московчани в средата на първата част, но по-малко от три минути преди края на тази третина Ян Булис изравни при числено предимство на Трактор.

В средата на втория период тимът от Челябинск отново материализира числен превес на терена и Андрей Костицин даде аванс на гостите.

Марек Квапил изравни 3:34 минути след началото на последната третина, а 2:42 минути преди края на мача Яне Яласваара вкара победното попадение за Динамо.

Финалната серия в КХЛ се играе до четири победи в седем мача, а следващите две срещи са в Челябинск на 11 и 12 април.