Крум Дончев спечели Рали Стари столици за втора поредна година. Състезанието е кръг от националния шампионат, а за пилота на Приста Ойл Рали Тим с Пежо 207 S 2000 това е осма поредна победа в първенството и трета от началото на годината.

Дончев спечели 6 от 11-те специални етапа, докато в останалите пет триумфира Ясен Попов от М-Тел Рали Тим с Мицубиши Лансър Ево 9. На финала разликата между победителя и неговия подгласник бе 3,0 секунди.  Третото място взе Петър Гьошев от Престиж Рали Тим с Мицубиши Лансър Ево 9, за когото това е трети пореден подиум.

В клас N 3 трета поредна победа записа Георги Белчев от BG Рали Тим Георги Белчев с Рено Клио Спорт. Първи в клас N 2 е Кирил Тодоров от Рангелов М-Спорт със Ситроен Саксо. В група Х първото място в генералното класиране зае дебютиралия в това рали Боян Безус от БулБет Рали Тим с Опел Астра, Х3./БЛИЦ