Новият световен шампион във Формула 1 Ландо Норис надви шефа си в "Макларън" Зак Браун. Това се случи на картинг състезание. Надпреварата беше организирана от два от спонсорите на световните шампиони при конструкторите и в нея участваха само Норис и Браун.

Двамата трябваше да се справят с три изпитания за време: слалом между конуси, спиране в бокса със сваляне на гума на друг карт и бърза обиколка с летящ старт.

Браун завърши спринта за 2.36 минути и три наказания по 5 секунди, а Ландо постигна 2.31 минути и само едно наказание от 5 секунди.

Победителят получи... гайковерт, за който Норис заяви, че ще го запази за себе си и няма да го дава в музея на "Макларън".