Състезателят на Старт Н (Криводол) Васил Василев спечели и третия кръг от шампионата по рали кроса, който се проведе в Разград. Неговият тим стана отборен първенец. 30 автомобила участваха в състезанието, информира БНР.

В клас над 1600 кубика след Васил Василев („Ланча“) се наредиха пилотите на Монтана Рейсинг тим – Александър Томов със „Субару“ и Иван Живков с „Ауди“.

В клас до 1600 кубика победител стана Емил Минчев със „Субару“ от Монтана Рейсинг тим. Втори е Радослав Маринов с „Дайхатсу“ от Жико моторспорт (Видин), а трети е Андрей Колев със „Субару“ от Старт Н (Криводол).

Във временното генерално класиране първи е видинчанинът Васил Василев с три победи, а в отборното също с три победи е Старт Н. Следващия кръг е на пистата "Божурица" край Видин на 29 и 30 юни.