Орландо Меджик постигна победа с 99:86 в гостуването си на Маями Хийт в един от големите сблъсъци в Източната конференция в НБА.

"Магьосниците" губеха с 18 точки на полувремето, но в последните две четвърти показаха стабилна защита и сътвориха феноменален обрат, като така нанесоха второ поредно поражение на своя съперник. Освен това гостите вече имат 4 поредни успеха.

Дуайт Хауърд завърши мача с "дабъл-дабъл" от 14 точки и 18 борби, докато най-резултатен за Орландо бе Джейсън Ричардсън с 24 точки. В състава на домакините пък отново водещите реализатори бяха Леброн Джеймс с 29 точки и Дуейн Уейд с 28.

В друг мач от НБА, игран тази нощ, Денвър Нъгетс победи със 103:101 при гостуването си на Юта Джаз. /БЛИЦ