Пирин загуби с 0:1 от Вардар (Скопие) в контролна среща, играна днес на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Първата част започна с натиск на гостите, които откриха резултата още в 3-та минута чрез Ясир Асани, който се разписа със силен изстрел от дистанция. В 14-та минута Карапетров можеше да изравни, но ударът му от почти нулев ъгъл не успя да намери вратата.

През второто полувреме "орлетата" бяха по-дейният отбор, но така и не съумяха да реализират някое от създадените положения и в крайна сметка загубиха проверката.

В петък (1 април) Пирин гостува на Локомотив (Пловдив) от 20:00 часа в среща от 27-ия кръг на "А" група. Във временното класиране "орлетата" заемат осма позиция с актив от 17 точки.

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!