Вижте как прогнозираха мача Теди Кацарова и Мая Савова в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Пирин и Ботев (Пловдив) завършиха при 0:0 в среща от третия кръг на еfbet Лига и продължават да са без успех от началото на сезона.

Първата по-опасна ситуация в мача дойде в 11-ата минута, в която Иван Тасев проби и центрира остро, но топката не достигна до негов съотборник.

Четвърт час по-късно Ботев отвърна с идентична атака, но бранител на Пирин се намеси. Минути по-късно Секулич стреля с глава към вратата на Пирин, но неточно.

Натискът на "канарчетата" се усили и минути преди края Самуел Акере пропусна най-чистото положение досега, след като шутира встрани от вратата.

Нападателят успя да се реваншира минути преди края, след като получи топката по крилото и се разписа с удар в близкия ъгъл (1:0). Ситуацията обаче бе прегледана с ВАР заради възможно нарушение в хода на атаката, а реферът Васимир Ел Хатиб видя такова и отмени попадението.

200 лв. Начален Бонус Спорт!

В първата минута на второто полувреме Пирин можеше да излезе напред в резултата, но хубав удар на Иван Тасев от въздуха премина встрани.

Минути по-късно и Борис Тютюков имаше чудесна възможност да обстрелва вратата на съперника, но не я уцели от добра позиция.

Ботев също имаше добра възможност да поведе, но Елвис Ману не намери вратата с удар от около 15 метра в 68-ата минута. Малко след него и Точукву Ннади стреля неточно от добра позиция пред вратата на Пирин.

Четвърт час преди края "канарчетата" пропиляха още една добра възможност, отправяйки няколко опасни удара при разбъркване пред Максим Ковальов, но при нито един от тях топката не премина голлинията.

Пирин пропусна уникална възможност в 77-ата минута, при която Даниил Кондраков удари греда след центриране от крилото, след което се подхлъзна и не успя да довкара топката в мрежата.

До края не се случи нищо по-опасно пред двете врати и резултатът се запази.

ПИРИН - БОТЕВ (ПД) 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
11' Първа опасност в мача! Иван Тасев проби отдясно и центрира остро, но Даниел Кайзер докосна топката и я отклони от връхлитащите играчи на Пирин.
25' Шанс за Ботев! Акере комбинира със Секулич, той центрира, но Илиан Костов се намеси.
31' Херман центрира чудесно към Секулич, който засече с глава, но не намери вратата на "орлетата".
39'  Какъв пропуск! Самуел Акере отне топката на границата на наказателното поле на Пирин и стреля, но покрай вратата.
44' ОТМЕНЕН ГОЛ за Ботев! Самуел Акере получи по дясното крило, размина бранител и се разписа с удар в близкия ъгъл. Попадението му обаче бе отменено заради нарушение в хода на атаката.
45+4' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
46' Чудесна възможност за Пирин! Иван Тасев намери топката от воле, но я прати встрани от вратата.
50' Нов шанс за Пирин! Борис Тютюков бе изведен вляво от вратата и шутира към далечния ъгъл, но на сантиметри от гредата.
68' Много добра възможност за Ботев! Елвис Ману шутира от около 15 метра фронтално на вратата, но топката минава покрай дясната греда.
71' Нов опит на Ботев! Точукву Ннади шутира към вратата на Пирин, но неточно.
74' Разбъркване пред вратата на Пирин! "Канарчетата" отправиха поне 3-4 удара за секунди, но топката не стигна до вратата.
77' ГРЕДА за Пирин! Даниил Кондраков засече топката след центриране отдясно, тя се удари в гредата и се върна към него, той обаче се подхлъзна и не успя да я довкара.
90+8' Край на мача.

Пирин БлагоевградПИРИН: 12. Максим Ковальов – 83. Христо Попадийн, 25. Илиан Костов, 29. Мартин Бачев, 27. Георги Върбанов  -  4. Аюб Абу (80'  5. Николай Бодуров), 8. Дмитро Семенив  - 33. Симеон Александров, 10. Даниил Кондраков, 11. Иван Тасев (68  7. Владимир Медвед (87  18. Велислав Минков))  - 17. Борис Тютюков (80  19. Юго Комано)
Резерви: 1. Марио Кирев, 6. Мартин Георгиев, 13. Влади Ласков, 16. Алекс Педински,
Треньор: Радослав Митревски

Ботев Пловдив БОТЕВ (ПД): 92. Даниел Кайзер – 44. Роберто Пунчец, 2. Рой Херман ( 45, 5. Йонас Тамм - 17. Николай Минков , 10. Красиан Колев, 15. Джеймс Ето‘о (45  21. Точукву Ннади),  28. Янис Карабельов, 31. Уме Емануел (78  14. Фаустас Степановичус), 16. Самуел Акере  - 9. Мартин Секулич
Резерви: 1. Хидайет Ханкич, 4. Елвис Ману, 18. Димитър Папазов, 20. Антонио Перера, 22. Реда Рабей, 24. Джаспър ван Хертъм, 30. Лъчезар Балтанов
Треньор: Станислав Генчев

Стадион: "Христо Ботев", Благоевград
Съдия: Васимир Ел Хатиб
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР