ЦСКА с лекота прегази Септември, побеждавайки с 5:1 в срещата от 24-ия кръг от Първа лига снощи на стадион "Българска армия". Играта на част от футболистите на гостуващия отбор обаче беше съмнителна. Това е мнението на редица почитатели на най-популярната игра, които изгледаха двубоя.

Интернет форумите прегряха от подобни коментари. Мнозина се чудят как може само преди дни Септември да победи Берое с 1:0 и Локомотив (Пловдив) с 2:0, и то на "Лаута", а срещу ЦСКА да се представи по този начин. Победата им срещу "смърфовете" пък дойде точно след равенството на Локомотив с Левски на "Герена".

Играчите на Септември снощи бяха неузнаваемо слаби срещу ЦСКА. "Червените" ги прекършиха още първото полувреме, като още на почивката беше ясно, че домакините печелят, след като водеха с 4:0.

Щабът на Септември няма никакво обяснение за апатичната игра на част от футболистите си.

"Победиха Берое и Локомотив (Пловдив), а срещу ЦСКА никакви ги нямаше, странна работа...", недоумяват фенове.

Както стана ясно, Борис Галчев пък дори отказа да попадне в групата за мача.