Президентът на Славия Венцеслав Стефанов бе изключително разочарован от загубата с 1:2 в домакинството срещу Септември София от 29-ия кръг на Първа лига. 

"Белият“ бос засегна и темата за автора на поледното попадение за гостите Галин Иванов. Ветеранът си тръгна от Овча купел преди време заради скандал именно със Стефанов. 
Венци не се съгласи с определението, че "бялото момче" е легенда на най-стария столичен клуб.

“След тази загуба не ми се говори. Загубихме... Пожелавам здраве на момчетата“, каза Стефанов. 
Той се ядоса на въпрос относно Галин Иванов и скандиранията в негова подкрепа от страна на феновете: “Каква? Какво? Кой коментатор? Каква легенда на Славия, бе?! Легенда на Славия...”

 

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт