Живко Миланов записа цял мач за АПОЕЛ (Никозия) при победата с 3:0 у дома срещу Розенборг в реванша от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Първата среща, играна в Норвегия преди седмица, завърши 2:1 за Розенборг, а с успеха у дома кипърците си осигуриха място в плейофите на турнира.

АПОЕЛ се хвърли да наваксва пасива още от първата минута и владееше инициативата в по-голяма част от мача. Кипърците обаче нямаха шанс пред вратата на Розенборг и пропиляха няколко изгодни положения.

Норвежците приеха играта като също имаха шанс да отбележат, но Андре Хеланд и Андрес Конрадсен не се възползваха от шансовете пред противниковата врата.

Апоел стигна до победния гол в продължението на редовното време. В 91-ата минута Джанис Джианотас получи пас от Вандер и матира вратаря на гостите.

В 6-ата минута на продължението Вандер вкара второ попадение и осигури успеха на АПОЕЛ.

В 9-ата минута на продължението Томас Де Винсенти отбеляза трети гол за домакините.