Азербайджанският шампион Карабах разби гибралтарския Линкълн Ред Импс с 5:0 в реванш от втория квалификационен кръг на Шампионска лига и с общ резултат 7:0 продължава напред, очаквайки победителя от Лудогорец и Динамо Минск. „Орлите“ имат комфортен аванс след победа с 2:0 в Разград, а реваншът е утре в Унгария.

Жуниньо Виейра реализира хеттрик през първото полувреме, разписвайки се в 17-ата, 31-вата и 44-ата минути.

В 66-ата минута Ясин Бензия покачи на 4:0, а бившият футболист на Черно море Леандро Андраде оформи крайния резултат в 72-рата. И за двата гола асистира Жуниньо Виейра.

Линкълн Ред Импс също може да се изправи срещу Лудогорец, но в третия квалификационен кръг в Лига Европа, ако „орлите“ допуснат изненадващ обрат от Динамо Минск.