ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Байерн (Мюнхен) и Копенхаген завършиха 0:0 в двубой от група "А" на Шампионската лига, с което баварците прекъснаха серията си от 17 поредни успеха в груповата фаза на турнира.

Срещата започна с атаки към двете врати. След половин час игра домакините от Мюнхен бяха близо до откриването на резултата след удар с глава на Томас Мюлер, но Камил Грабара се отчете с прекрасно спасяване.

След час игра домакините имаха претенции за дузпа, но те не бяха уважени от главната съдийка на двубоя Стефани Фрапар. Пет минути по-късно Хари Кейн отправи много опасен изстрел, но Грабара успя да избие в корнер.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Две минути преди края на редовното време Копенхаген можеше да шокира германския гранд, но Мануел Нойер се намеси великолепно след удар с глава и добавка на Мохамед Елиунуси.

В продължението на срещата драмата стана пълна. Петер Анкерсен от Копенхаген игра с ръка в наказателното полени Стефани Фрапар отсъди дузпа, която впоследствие бе отменена след намесата на ВАР.

В другата среща от групата Галатасатай и Манчестър Юнайтед завършиха при 3:3, макар че британците на два пъти имаха аванс от два гола.

В класирането води Байерн (Мюнхен) с 13 точки, следва Галатасарай и Копенхаген с 5, а Манчестър Юнайтед е с 4.

БАЙЕРН МЮНХЕН - КОПЕНХАГЕН 0:0