Бешикташ и Динамо (Киев) завършиха 1:1 в Истанбул в мача си от втория кръг на група „B” на Шампионската лига.

След равностойно начало и липсва на голови положения пред двете врати домакините поведоха с гол на Рикардо Куарешма (29) от пряк свободен удар от около 30 метра. Това се оказа и единствено попадение до почивката.

През втората част резервата Виктор Циганков (65) изравни, засичайки топката с глава на далечна греда след центриране на Серхий Рибалка от пряк свободен удар.

В 87-та минута Андрий Ярмоленко изпусна страхотен шанс да донесе победа за Динамо, след като ударът му беше спасен от вратаря.

След равенството Бешикташ е на второто място в групата с 2 точки, на четири зад лидера Наполи. За Динамо (Киев) това бе първа точка в групата.

Резултат с изображение за besiktasБЕШИКТАШ - ДИНАМО (КИЕВ) 1:1Резултат с изображение за dynamo kiev
1:0 Рикардо Куарешма (29), 1:1 Виктор Циганков (65)