Борусия (Мьонхенгладбах) победи с 6:1 Йънг Бойс в реванш от плейофите за влизане в групите на Шампионската лига и подпечата продължаването си в турнира, след като преди седмица победи с 3:1 в Швейцария.

Братът на Еден Азар – Торган откри головата сметка за Борусия още в 9-ата минута.

Две попадения до края на полувремето реализира Рафаел в 33-ата и 40-ата минути на мача.

Азар отбеляза вторият си гол в срещата за 4:0 в 64-ата, а в 77-ата минута Рафаел направи 5:0, оформяйки своя хеттрик.

Йорик Раве реализира почетното попадение за Йънг Бойс 2 минути по-късно, а в в 84-ата и Азар се отчете с хеттрик за крайното 6:1.

Така с общ резултат 9:2 Борусия намери място сред 32-та най-добри отбора на Стария континент.