ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Манчестър Сити победи Борусия (Дортмунд) с 2:1 в дербито от втория кръг на група G в Шампионската лига тази вечер.

Двубоят не предложи нищо запомнящо се през първата част, а първата сериозна опасност дойде в 52-ата минута. Тогава Марко Ройс стреля опасно към вратата на Сити, но ударът му мина встрани.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Борусия продължи да бъде по-активният тим и поведе в резултата в 56-ата минута с попадение на Джуд Белингам. Младокът се възползва от центриране на Ройс и с глава вкара за 1:0.

Десет минути по-късно бившата звезда на Борусия, а сега в Манчестър Сити - Ерлинг Холанд шутира опасно, но топката срещна гредата.

Бранителят на Сити Джон Стоунс отсрами нападателите с гол от дистанция в 80-ата минута за 1:1.

Само четири минути след това Ерлинг Холанд попари бившия си тим с акробатично изпълнение след центриране на Жоао Кансело за 2:1.

В другата среща от групата Копенхаген и Севиля завършиха при 0:0.

В класирането води Манчестър Сити с 6 точки, пред Борусия с 3, а Копенхаген и Севиля имат по 1.