Защитникът на Манчестър Сити Натан Аке съобщи тъжната новина, че е загубил баща си. Аке-старши, който е бил тежко болен, е починал минути след гола на сина му в мача от Шампионската лига с Лайпциг снощи. Сити спечели срещата с убедителното 6:3.

"Последните няколко седмици бяха най-тежките в живота ми. Баща ми беше тежко болен и лечението вече бе невъзможно. Имах късмета, че годеницата ми, семейството и приятелите ме подкрепят.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Вчера вкарах първия си гол в Шампионската лига. И само няколко минути след това той почина, заобиколен от майка ми и брат ми, които бяха до него.

Може би е трябвало да се случи. Баща ми винаги беше горд и щастлив, като ме гледаше как играя. Знам, че винаги ще бъде с мен. Винаги ще бъде в сърцето ми. И този гол беше за теб, татко!", написа Аке в социалните мрежи.