Българският съдия Георги Кабаков успя да зарадва Реал (Мадрид) в мача срещу Брюж от груповата фаза на Шампионската лига, зачитайки попадение на испанския гранд с помощта на ВАР.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

През първата част първо родният рефер разочарова „кралете“ с друго свое решение да признае гол и на гостуващия белгийски тим, дело на Емануел Денис (11). В началото на второто полувреме Серхио Рамос (56) се разписа за 1:2 и първо попадението бе отменено заради засада. Кабаков обаче отново се посъветва с ВАР и призна гола, въпреки че първите кадри от ситуацията показваха очевидна засада. По-късно обаче телевизиите показаха друг стоп кадър, на който се вижда, че и в този случай българският съдия е взел справедливо решение.