ЦСКА измъкна точка при гостуването си на Байер (Леверкузен), завършвайки 2:2 в първия си мач от Група "Е" на Шампионската лига. Руснаците получиха 2 бързи гола, но в крайна сметка успяха да наваксат изоставането си до края на първото полувреме. Георги Миланов започна като резерва, но влезе в игра в 78-ата минута на мястото на Йонов.

Байер откри още в 9-ата минута, чрез Адмир Мехмеди, който разстреля противниковия вратар след като бе изведен сам срещу него в наказателното поле.

В 15-ата минута Хакан Чалханоглу направи 2:0 с плътен изстрел от границите на наказателното поле.

В 36-ата минута Алан Дзагоев намали, след като получи топката на скорост в наказателното поле на Байер, с елегантен финт се измъкна от защитата и разстреля вратаря на домакините.

2 минути по-късно Еременко проби отдясно в наказателното поле и с бомбен шут оформи крайното 2:2.

Байер бе по-настоятелният отбор през второто полувреме, но Юлиан Брандт и Вендел пропиляха изгодни възможности отново да изведат германците напред.

ГРУПА "Е"

Резултат с изображение за bayer leverkusenРезултат с изображение за cska moscowБАЙЕР (ЛЕВЕРКУЗЕН) - ЦСКА (МОСКВА) 2:2
1:0 Адмир Мехмеди (9), 2:0 Хакан Чалханоглу (15), 2:1 Алан Дзагоев (36), 2:2 Роман Ерьоменко (38)