Интер победи Шериф (Тираспол) с 3:1 като гост в среща от група D на Шампионската лига и нанесе второ поредно поражение на хита в турнира.

Първата част предложи владеене на топката и по-често опити на Интер да стигне до вратата на съперника, като Един Джеко и Лаутаро Мартинес на два пъти пропуснаха за "синьо-черните".

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Интер все пак поведе в резултата след попадение на Марсело Брозович, разписал се за 1:0 в 54-ата минута. Малко повече от десет минути след това Милан Шкриниар вкара за 2:0 с мощен шут.

Резултатът стана класически в 82-ата минута, в която Алексис Санчес се възползва от грешка на обраната на Шериф и вкара за 3:0. В продължението на срещата Адама Траоре оформи крайното 3:1.

В друга среща от групата, играна по-рано днес, Реал (Мадрид) победи Шахтьор с 2:1

"Белите" са начело в класирането с 9 точки, следвани от Интер със 7, Шериф с 6, а Шахтьор е последен с 1 точка.