ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Интер и Бенфика завършиха при 3:3 в Лисабон в среща от група D на Шампионската лига.

Мачът започна страхотно за домакините и Жоао Марио даде аванс на Бенфика още в 5-ата минута, разписвайки се след пас на Каспер Тенгстед.

Отново Марио бе герой за Бенфика в 13-ата минута, когато засече топката и я прати в долния ляв ъгъл на вратата на Ян Зомер за 2:0.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Жоао Марио записа хеттрик в 34-ата минута след центриране на Тенгстед в наказателното поле - 3:0.

Интер излезе преобразен след почивката и още в 51-ата минута пас на Ян Бисек намери Марко Арнаутович, който върна интригата в мача с гол за 3:1.

Само седем минути по-късно Франческо Ачерби центрира добре и намери Давиде Фратези в наказателното поле на Бенфика, а той вкара за 3:2 с удар под гредата.

Интер продължи да търси равенството и го постигна в 72-ата минута след дузпа за нарушение на Николас Отаменди срещу Маркус Тюрам.

Зад топката застана Алексис Санчес, който не сгреши от бялата точка.

В 84-ата минута защитникът на домакините Антонио Силва бе изгонен, след като извърши грубо нарушение. Първоначално той получи само жълт картон, но след проверка с ВАР, съдията го изгони.

В другата среща от групата Реал Сосиедад и Залцбург завършиха при 0:0

Реал Сосиедад и Интер са на върха в класирането с по 11 точки, следва Залцбург с 4 и Бенфика с 0.

БЕНФИКА - ИНТЕР 3:3
1:0 Жоао Марио 7', 2:0 Жоао Марио 13', 3:0 Жоао Марио 34', 3:1 Марко Арнаутович 53', 3:2 Давиде Фратези 58', 3:3 Алексис Санчес 72' дузпа