ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Два интригуващи реванша от осминафиналите на Шампионска лига предстоят тази вечер - от 22:00 часа. Порто посреща Интер, а Манчестър Сити приема Лайпциг.

"Нерадзурите" спечелиха първата срещу с 1:0 и днес на "Ещадио до Драгао" трябва да си довършат работата. В герой в първата среща се превърна Ромелу Лукаку, който наказа Порто в 86-ата минута. Червен картон получи Отавио, който няма да играе днес.

Топ Коефициенти за Шампионска Лига!

Порто победи Ещорил с 3:2 у дома в първенството и е на 8 точки от лидера Бенфика, а Интер загуби от Специя с 1:2 в Серия "А" преди интересния реванш в Шампионската лига.

На "Етихад" Манчестър Сити ще преследва шести пореден четвъртфинал в Турнира на богатите. "Гражданите" направиха 1:1 с Лайпциг в първия двубой в Германия. Сити победи Кристъл Палас с гол на Ерлинг Холанд от дузпа, а германският тим, воден от Марко Розе, загря за визитата в Манчестър с 3:0 срещу Борусия (Мьонхенгладбах).