Голмайсторът на германския национален отбор за всички времена със 71 попадения и нападател на Лацио Мирослав Клозе е под въпрос за реванша срещу Байер (Леверкузен) в плейофите на Шампионската лига. „Орлите” спечелиха с 1:0 в Рим, но 37-годишният бивш немски национал получи травма и бе заменен на почивката от Балде Кейта, реализирал след това в 77-ата минута победния гол.

„Мисля, че е разкъсване на мускулни влакна. Надявам се, че не е нищо лошо, но нямам добро предчувствие”, сподели след мача Клозе, който днес ще премине допълнителни медицински прегледи за по-точно диагностициране на контузията в лявото бедро. Има вероятност Клозе да пропусне не само реванша с „аспирините”, но и първите няколко кръга от новия сезон в италианската Серия „А”.