Голямата звезда на Барселона в момента Ламин Ямал се закани на Атлетико Мадрид след разочароваваща вечер на „Камп Ноу“ и загубата с 0:2 от "дюшекчиите" снощи. Нападателят смята, че двубоят от четвъртфиналите на Шампионската лига далеч не е решен.

"Нищо не е приключило, фенове. Ще дадем всичко от себе си в реванша. Всички заедно, винаги", обяви Ямал в Инстаграм.

Младият футболист беше видимо разтревожен при финалния сигнал, след като отборът на Диего Симеоне си осигури два гола аванс при визитата в Барселона.