Динамо (Киев) допусна домакински обрат и загуби от Наполи с 1:2 в първия и за двата тима мач от група "В" на Шампионската лига.

Домакините поведоха с гол на Денис Гармаш (26) след свалена с глава топка от Циганков. Наполи бързо изравни чрез полския национал Аркадиуш Милик (36) с глава след центриране на Гулам.

В самия край на първото полувреме италианският тим направи и пълен обрат. Дрис Мертенс отправи удар с глава, но топката бе изчистена от голлинията, а Аркадиуш. Милик (45+2) вкара втория си гол в мача.

След почивката Динамо опита да стигне поне до равенството, но в 68-ата минута Сидорчук получи червен картон и остави домакините в намален състав. Така не успяха да изравнят и Наполи започна кампанията с 3 точки, оглавявайки групата, тъй като в другата среща Бенфика и Бешикташ завършиха 1:1 в Лисабон.

ГРУПА "В"

Резултат с изображение за dynamo kievДИНАМО (КИЕВ) - НАПОЛИ 1:2
Резултат с изображение за napoli1:0 Денис Гармаш (26), 1:1 Аркадиуш Милик (36), 1:2 Аркадиуш Милик (45+2)