ПСЖ спечели трудно с 2:0 при визитата си на турския първенец Истанбул Башакшехир в среща от втория кръг на група H на Шампионската лига.

В герой за френския шампион се превърна Мойс Кийн (64, 79), който реализира и двете попадения след почивката, възползвайки се от подавания на Килиан Мбапе.

Преди това още през първата част парижани дадоха жертва. Голямата звезда Неймар се контузи и напусна принудително с проблеми в бедрото, а на негово място от 26-ата минута мачът доигра Пабло Сарабия. Седейки край терена, Неймар не успя да сдържи сълзите си и се разплака.

Домакините не се предадоха и създадоха някои положения за гол, но Вишча бе отказан от вратаря Кейлор Навас.

ПСЖ постига първи успех в групата и има вече 3 точки, а Инстабул Башакшехир продължава да търси първият си гол в Шампионската лига.

КЛАСИРАНИЯ В ГРУПИТЕ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА - ТУК!