Днес предстои изиграването на последните два от първите четвъртфинали на настоящия сезон на Шампионската лига. Реал (Мадрид) гостува на Волфсбург, който спечели всичките си домакински срещи в настоящото издание на турнира. В домакинството си срещу Манчестър Сити ПСЖ пък ще опита да продължи серията си без загуба в последните си мачове срещу английски отбори.

Днес от 21:45 часа по bTV Action
Волфсбург, „Фолксваген Арена“
Съдия: Джанлука Роки (Италия)

ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ
Волфсбург: Диего Беналио, Кристиан Треш, Данте, Робин Кнохе, Рикардо Родригес, Джошуа Гилавоги, Луис Густаво, Андре Шюрле, Максимилиан Арнолд, Юлиан Дракслер, Макс Крузе
Контузени: Себастиан Юнг, Даниел Калиджури
Под въпрос: Налдо
Наказани: няма
На картон от наказание: Даниел Калиджури

Реал (Мадрид): Хесус Навас, Даниел Карвахал, Пепе, Серхио Рамос, Марсело, Тони Кроос, Каземиро, Лука Модрич, Гарет Бейл, Карим Бензема, Кристиано Роналдо
Контузени: Рафаел Варан
Под въпрос: няма
На картон от наказание: Серхио Рамос, Данило, Каземиро

Баланс между двата отбора: нямат играни мачове
Волфсбург срещу испански отбори: 4 мача, 1 победа, 1 равенство, 2 загуби, г.р. 9:8
Реал (Мадрид) срещу германски отбори: 60 мача, 28 победи, 10 равенства, 22 загуби, г.р. 110:95

Съдия: Милорад Мажич (Сърбия)

ПСЖ: Кевин Трап, Маркиньос, Давид Луис, Тиаго Силва, Максуел, Блез Матюиди, Адриан Рабио, Тиаго Мота, Анхел ди Мария, Златан Ибрахимович, Единсон Кавани
Контузени: Хавиер Пасторе, Марко Верати
На картон от наказание: Серж Ориер, Златан Ибрахимович, Блез Матюиди, Давид Луис, Марко Верати

Манчестър Сити: Джо Харт, Бакари Саня, Елиаким Мангала, Николас Отаменди, Гаел Клиши, Фернандиньо, Яя Туре, Фернандо, Кевин де Бруйне, Давид Силва, Серхио Агуеро
Контузени: Рахийм Стърлинг, Венсан Компани
Под въпрос: Фабиан Делф, Джо Харт, Яя Туре
На картон от наказание: Николас Отаменди

Баланс между двата отбора: 1 мач, 1 равенство, г.р. 0:0
ПСЖ срещу английски отбори: 13 мача, 4 победи, 5 равенства, 4 загуби, г.р. 14:15
Манчестър Сити срещу френски отбори: 1 мач, 1 равенство, г.р. 0:0

* Двата тима се срещнаха в груповата фаза на Купата на УЕФА през сезон 2008/09 и парижани измъкнаха нулево равенство като гост. От играчите, взели участие в този мач, в двата отбора са останали само Джо Харт, Пабло Сабалета и Венсан Компани (и тримата в Манчестър Сити)