ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ювентус шокира феновете си с неочаквана загуба с 1:2 у дома срещу Бенфика.

Италианците поведоха рано-рано, след като Аркадиуш Милик се разписа в 4-ата минута на двубоя в Торино. Бенфика направи няколко пропуска пред врата на домакините, преди да получи дузпа в 42-ата минута, която Марио Жоао превърна в гол (1:1).

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Португалците поведоха в 55-ата минута с гол на Давид Нереш, който се възползва от отскочила в наказателното поле топка за 2:1.

Душан Влахович можеше да донесе равенството за Ювентус в 83-ата минута, когато прати топката в мрежата, но попадението му бе отменено заради засада.

В друга среща от групата ПСЖ победи Макаби Хайфа с 3:1 като гост след обрат. Домакините поведоха в 24-ата минута с попадение на Тярон Чери в 24-ата минута за 1:0, но ПСЖ отвърна на удара. Меси в 37-ата, Мбапе в 69-ата и Неймар в 88-ата оформиха крайния резултат (3:1).

В класирането води ПСЖ с 6 точки, колкото има и Бенфика, Ювентус и Макаби са без актив от две срещи.