Интер и Реал Сосиедад завършиха при 0:0 в последен двубой група D  на Шампионската лига.

Първата по-опасна атака дойде в 36-ата минута - Аугусто центрира към Хенрих Мхитарян, който обаче не стреля добре с глава и топката мина покрай вратата.

В края на първата част се стигна до първия точен удар. Димарко стреля след пас от Мхитарен, но Ремиро спаси без проблем.

След час игра Хуан Куадрадо стреля от границата на наказателното поле, но встрани от вратата на испанците.

Четвърт час преди края Такефусо Кубо спечели дузпа за Реал Содиедад, но след ВАР тя бе отменена.

В другата среща от групата Бенфика победи Залцбург с 3:1 и продължава в Лига Европа.

Реал Сосиедад печели групата с 12 точки, колкото има и вторият Интер, но испанците са първи заради по-добра голова разлика.

Бенфика е на трета позиция с 4, колкото има и Залцбург, но австрийците са последни заради по-лоши показатели в преките двубои и отпадат от евротурнирите.

Интер - Реал Сосиедад 0:0

Залцбург - Бенфика 1:3
0:1 Ди Мария 32, 0:2 Силва 45', 1:2 Сушич 51', 1:3 Кабрал 90+2'