Крилото на Монако Яник Ферейра Караско, заменен принудително от Димитър Бербатов при победата в гостуването срещу Евиан (3:1) в миналата събота, ще бъде готов за игра срещу Арсенал в реванша от осминафиналите на Шампионската лига другата седмица. „Монегаските” спечелиха с 3:1 в Лондон, а мачът в Княжеството е на 17 март (вторник) от 21:45 часа българско време.

Белгиецът Караско получи травма в глезена в началото на мача с Евиан от Лига 1 в събота и бе заменен принудително в 19-ата минута от Димитър Бербатов, който по-късно се разписа в 35-ата минута, но попадението му бе записано като автогол на Абдала.

Направените изследвания на Караско са показали, че контузията не е сериозна и ще отшуми за по-малко от седмица.