Спарта (Прага) и Стяуа (Букурещ) оставиха интригата помежду си за реванша, след като завършиха 1:1 в Прага, в първи мач от трети предварителен кръг на Шампионската лига.

Спарта поведе в 35-ата минута, след като при центриране от корнер, Йозеф Сурал бе точен с глава от малкия пенал.

Станчу изравни в 75-ата минута, след страховито изпълнение на Николае Станчу пряк свободен удар.

В друга среща Бате Борисов натрупа крехък аванс срещу ирландския Дъндолк, след като спечели с 1:0 първата среща, играна в Беларус.

Победният гол бе деле но а Михаил Гордейчук в 70-ата минута. Той дойде след асистенция на ветерана Александър Хлеб, който се появи като резерва през второто полувреме и асистира за гола на Михаил Гордейчук в 70-ата минута.

В края Каспарс Дубра можеше да реши всичко за Бате, но уцели гредата.