ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

ПСВ Айндховен и Арсенал завършиха при 1:1 в последен двубой от група В на Шампионската лига, с което двата тима продължават напред в турнира.

Еди Нкетия изведе Арсенал три минути края на първата част (0:1), възползвайки се от пас на Рийс Нелсън. Йорбе Вертесен изравни (1:1) минути след почивката след асистенция на Рикардо Пепи.

Гредата спаси Арсенал в 66-ата минута след удар на Исмаел Сайбари, а гол на лондончани бе отменен заради засада в 82-ата минута.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

В другата среща от групата Ланс победи Севиля с 2:1 у дома.

Пшемислав Франковски изведе французите напред в 63-ата минута от дузпа, а Серхио Рамос изравни в 79-ата също от 11-метров наказателен удар. Попадението бе под №17 за Рамос и го изстреля пред Жерар Пике в класацията на защитниците с голове в Шампионската лига.

Победата на Ланс донесе Анжело Фюлжини в продължението на срещата.

Арсенал печели групата с 13 точки, следва ПСВ Айндховен с 9, Ланс е с 8 и продължава в Лига Европа, а Севиля с 2 точки отпада от евротурнирите.

ПСВ - Арсенал 1:1
0:1 Нкетиа 42', 1:1 Вертенсен 51'

Ланс - Севиля 2:1
1:0 Франковски 62' дузпа, 1:1 Серхио Рамос 80' дузпа, 2:1 Фулджини 90+6'