ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Фенове от цял свят не спаха след футболното зрелище, което сътвориха Ливърпул и Реал (Мадрид) на "Анфилд" снощи. Домакините поведoха с 2:0 за по-малко от четвърт час, на почивката резултатът бе равен, а в края гостите празнуваха успех с 5:2.

Това накара по-креативните фенове да се развихрят с интересни колажи, които бързо обиколиха интернет и предизвикаха невиждан отзвук.

Топ Коефициенти за Шампионска Лига!

"На феновете на Ливърпул започна да им се привижда трофея в Шампионската лига, а когато сложиха очилата се оказа съвсем друго", коментират феновете на Реал.

Други сравниха историческия обрат с човек, на когото му призлява и търси медицинска помощ, но след това рязко се подобрява състоянието си.

Битката на "Анфилд" бе сравнена и с кеч двубой, в който ролите рязко се сменят и боецът в по-добра позиция губи изненадващо.
  Други сравниха поведението на двата отбора като наказание от учител към ученик.

Играта на английския отбор бе сравнена с куче, което лае, но не хапе.
  Слабата защита на Ливърпул също стана обект на подигравки и бе сравнена със слабо укрепена врата, през която предстои да мине добре екипиран полицейски екип.