Усман Дембеле внесе спокойствие относно физическото си състояние след края на драматичния финал в Шампионската лига срещу Арсенал, завършил с успех с 4:3 след дузпи. Футболистът, който изглеждаше, че има сериозен проблем в заключителните минути на двубоя, разкри, че всичко е наред и притесненията са били излишни.

„Изключително, това е страхотна вечер. Работихме усилено този сезон, за да постигнем втора поредна титла. Прекрасно е, ще се насладим. Беше трудно, целият сезон беше труден, трябваше да се справяме с много неща. Но в крайна сметка отново сме победители в тази Шампионска лига и всички сме щастливи“, сподели Дембеле след триумфа.