ГРУПА „Е“
1:0 Неймар (30-дузпа), 2:0 Луис Суарес (60), 3:0 Неймар (83)

* Луис Суарес стана първият играч в историята на Барселона, вкарал 10 гола в Шампионската лига за 14 мача без да реализира дузпа. Най-бързите 10 попадения в турнира в историята на клуба са дело на настоящия треньор на каталунците Луис Енрике, който вкарва 10 пъти за 12 срещи.
* Неймар вкара осем от последните си 10 гола в Шампионската лига през първото полувреме.

1:0 Мохамед Салах (2), 2:0 Един Джеко (29), 2:1 Адмир Мехмеди (46), 2:2 Хавиер Ернандес (51), 3:2 Миралем Пянич (81-дузпа)

* Мохамед Салах вкара най-бързия гол в историята на Рома в Шампионската лига. Той се разписа след само 1:41 минути игра.
* Един Джеко се разписа в турнира след двегодишна пауза. Предишното му попадение в Шампионската лига беше през ноември 2013 срещу Ювентус като играч на Манчестър Сити.
* Байер (Леверкузен) за първи път загуби мач срещу Рома. Това стана в четвъртата среща между двата тима.

ГРУПА „F“
1:0 Роберт Левандовски (10), 2:0 Томас Мюлер (29), 3:0 Давид Алаба (44), 4:0 Ариен Робен (55), 4:1 Оливие Жиру (69), 5:1 Томас Мюлер (89)

* Роберт Левандовски вкара седем гола в последните си седем мача в Шампионската лига.
* Томас Мюлер има шест реализирани попадения в последните шест домакински срещи на Байерн в турнира.
* Оливие Жиру вкара три от последните си четири гола в Шампионската лига срещу Байерн.
* Петър Чех не беше допускал пет попадения във вратата си от четири години. За последно това се случи през октомври 2011 г., когато като играч на Челси загуби с 3:5 от Арсенал.

0:1 Армин Ходжич (21), 1:1 Фелипе Пардо (65), 2:1 Фелипе Пардо (90)

ГРУПА „G“
1:0 Александър Драгович (34-автогол), 1:1 Александър Драгович (78), 2:1 Вилиан (83)

* Вилиан стана най-резултатният играч на Челси през този сезон – 5 гола във всички турнири.

0:1 Кристиан Тейо (19), 0:2 Андре Андре (50), 0:3 Мигел Лаюн (72), 1:3 Еран Захави (75)

ГРУПА „Н“
1:0 Свен Кумс (49-дузпа)

* Валенсия допусна гол от дузпа в Шампионската лига за първи от девет години. През септември 2006 г. Рома вкара 11-метров наказателен удар срещу „прилепите“.

0:1 Артьом Дзюба (25), 0:2 Артьом Дзюба (57)