Оказа се, че едно от починалите деца в адската катастрофа на магистрала "Тракия" е внук на бивш шеф в Левски. Това стана ясно от публикация на "синия" клуб във връзка с ужасния инцидент. При него загинаха двама таланти от школата на Славия и един от родителите, които ги придружавали за предстоящо участие на турнир в Албена. 

По-рано първо пред БЛИЦ президентът на Славия Венцеслав Стефанов съобщи ужасната новина

"ПФК "Левски" изказва своите най-искрени съболезнования на близките на загиналите млади футболисти на "Славия" при тежката катастрофа днес. Едното дете е внук на доскорошния член на УС на клуба Борислав Георгиев.

Пожелаваме кураж и възстановяване на останалите участници в катастрофата, които се борят за живота си.

Няма как дори да си представим колко е тежко на близките на тези чисти души, които загубиха живота си толкова рано.

Сбогом, малки ангели", написаха от Левски.