Славия постигна втория си успех в шампионата за ветерани в зона “София”. “Белите”, водени от треньора Владко Шаламанов, се наложиха с 4:2 у дома срещу Локомотив (София).

Валентин Ванов откри резултата още в шестата минута, а вратарят Радостин Станев спаси дузпа. Петър Димитров покачи на 2:0 в 48-ата минута, но малко по-късно Христо Златински намали изоставането на гостите от 11-метров наказателен удар.

Последва попадение на Иван Редовски от дузпа в 53-ата минута, докато Мартин Кушев реализира четвъртия гол във вратата на Локомотив в 73-ата. В последните секунди на срещата Кристиян Добрев също се разписа в полза на “червено-черните”.

Славия е начело в класирането с пълен актив от 6 точки и голова разлика от 12:2 след два двубоя. Славистите ще играят срещу Витоша (Бистрица) в последния си мач от първенството в зона “София”.

Съставът на Славия: Радостин Станев, Михаил Захариев, Петър Василев, Кирил Джоров, Самет Ашимов, Любомир Божанков, Троян Радулов, Иван Редовски, Петър Димитров, Димитър Мутафов, Валентин Ванов (от резервната скамейка се включиха: Мартин Кушев, Георги Бачев, Руджерио Перейра, Ивайло Семерджиев, Радослав Минков, Георги Ковачев)